Hakkımızda

F-8

Hakkımızda

Sanayide Kalite, Havacılıkta İnovasyon

2021 yılında kurulan FMK Havacılık, büyüyen sermaye yapısı ile Türkiye’nin teknoloji üreten en önemli firmalarından biri olma hedefiyle günümüzde Gölbaşı Karaoğlan bölgesinde, 5000 m² kapalı alana sahip tesislerinde havacılık ve uzay sanayisinin talaşlı imalat ihtiyaçlarına yönelik üretim faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.

FMK Havacılık hızlı büyüme modeline dikkate değer yatırımlar yapmaktadır. Bu doğrultuda çok kısa bir sürede müşteri ve ürün portföyünü genişleten FMK Havacılık, verdiği hizmetlerde gösterdiği üstün performans ile geleceğin parlak firmalarından biri olacağının işaretlerini şimdiden vermektedir.

FMK Havacılık, modern makine parkı ve 3 boyutlu CMM ölçü kontrol sistemleri ile müşterilerinin talepleri doğrultusunda, havacılık ve uzay endüstrisi için makine ve yedek parça üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürün tasarımı, mühendislik hizmetleri, üretim ve montaj olanakları sunarak sürekli iyileştirmeyi kendisine ilke edinen FMK Havacılık, kaliteden ve iş etiği ilkelerinden ödün vermeden,  ulusal ve uluslararası havacılık ile uzay sanayisinin ana yüklenici firmalarına hizmet vermeye devam edecektir

FMK HAVACILIK

DEĞERLERİMİZ

Güven

En önemli sermayemiz, insan kaynağımız, müşteri odaklı çalışmaya verdiğimiz önem ve işlerin zamanında teslimine yönelik sorumlu davranışımızdır.

Yenilikçi Olmak

Teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek, ürünlerimizde kalite güvenilirliği ve rekabet edebilme üstünlüğümüzü arttırarak Türkiye ve Dünya Sivil Havacılık alanında öncü bir kuruluş olmaktır.

Kalite

Şirket kültürü olarak her zaman ne yapacağımıza değil nasıl yapacağımıza odaklanırız. Yaptığımız işin her yönüyle yüksek kalite standartlarına bağlı olması en büyük amacımızdır.

Sürdürülebilirlik

Temel değerlerimiz olan iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, sahip olduğumuz deneyim, bilgi ve teknoloji ile yetinmeyip, her türlü gelişimi ve değişimi takip ederek müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatta ürünler sunmaktır.